Turun Seudun Nivelyhdistys ry
Åbonejdens Förening för Ledpatienter rf
Lonttistentie 9 B 15, 20100 Turku

Toimitilaamme lähin Föli-pysäkki on 1603 Ketarantie.
Pääset perille Ketarantien pysäkille busseilla 220 (Kauppatori – Ylioppilaskylä) ja P2 (Puutori – Skanssi).

Linja-autoasemalta on noin 500 m kävelymatka Lonttistentielle.

www.facebook.com/turunseudunnivelyhdistys

Hallituksen puheenjohtaja
Hilkka Huiskala
P. 045 609 8464
hilkka.huiskala@nivelposti.fi

Hallitus
hallitus@nivelposti.fi

Toiminnanjohtaja
Annukka Helander
annukka.helander@nivelposti.fi
P. 045 613 1500

Toimiston aukioloajat 2.1.2019 alkaen
Ma klo 14-19
Ke klo 9-12
To klo 9-12

Toimisto, jäsenasiat, laskutus
Palvelukoordinaattori

Sága Darth
P. 040 351 3833
toimisto@nivelposti.fi

Vapaaehtoistyön koordinaattori
Kaisa Karvonen
kaisa.karvonen@nivelposti.fi
P. 045 2343435

Tiedotus ja Nivelposti-lehti
Oona Karhunen
P. 050 5750613
tiedotus@nivelposti.fi
Nivelpostin Mediakortti

Vertaispuhelin
P. 050 593 9003

Liikunta
P. 045 881 3113
liikunta@nivelposti.fi

Nivelverkko-projekti (2014–2015)

www.nivelverkko.fi

Otamme vastaan ja lähetämme verkkolaskuja
Yhdistyksen verkkolaskutusosoite muuttui 1.8.2018.
Verkkolaskuosoitteen ja laskutusohjeen voi ladata tästä: Laskutusohje20180801

Tilitiedot kannatusmaksua varten
IBAN-tilinumero: FI49 4309 1520 1654 06 (Liedon säästöpankki)
BIC: ITELFIHH
Saaja: Turun Seudun Nivelyhdistys ry
Lämmin kiitos tuestasi!