Turun Seudun Nivelyhdistys ry
Åbonejdens Förening för Ledpatienter rf
Lonttistentie 9 B 15, 20100 Turku

Toimitilaamme lähin Föli-pysäkki on 1603 Ketarantie.
Pääset perille Ketarantien pysäkille busseilla 220 (Kauppatori – Ylioppilaskylä) ja P2 (Puutori – Skanssi).

Linja-autoasemalta on noin 500 m kävelymatka Lonttistentielle.

www.facebook.com/turunseudunnivelyhdistys

Hallituksen puheenjohtaja
Eeva Himmanen (eeva.himmanen@nivelposti.fi)
P. 045 609 8464

Hallitus
hallitus@nivelposti.fi

Toiminnanjohtaja
Annukka Helander (annukka.helander@nivelposti.fi)
P. 045 613 1500

Toimiston aukioloajat syyksyllä 2018
Ma klo 14-19
Ke klo 9-12
To klo 9-12

Toimisto, jäsenasiat, laskutus
ohjaus ja neuvonta

Terhi Wickström
P. 040 351 3833
toimisto@nivelposti.fi

Yhdistyssihteeri
Kaisa Karvonen
P. 045 2343435
kaisa.karvonen@nivelposti.fi

Tiedotus ja Nivelposti-lehti
Janita Jalonen
P. 050 5750613
janita.jalonen@nivelposti.fi
Nivelpostin Mediakortti

Vertaispuhelin
P. 050 593 9003

Liikunta
P. 045 881 3113
liikunta@nivelposti.fi

Nivelverkko-projekti (2014–2015)

www.nivelverkko.fi

Otamme vastaan ja lähetämme verkkolaskuja
Yhdistyksen verkkolaskutusosoite muuttuu 1.8.2018 alkaen.
Verkkolaskuosoitteen ja laskutusohjeen voi ladata tästä: Laskutusohje20180801

Tilitiedot kannatusmaksua varten
IBAN-tilinumero: FI49 4309 1520 1654 06 (Liedon säästöpankki)
BIC: ITELFIHH
Saaja: Turun Seudun Nivelyhdistys ry
Lämmin kiitos tuestasi!

Kuvassa vasemmalta lukien Janita, Kaisa, Annukka ja Terhi.